Леверкузен изригна мощно в Шампионската лига

Леверкузен изригна мощно в Шампионската лига Снимка: Getty Images

Байер Леверкузен записа мощен старт в Шампионската лига и разби с 4:0 Фейенорд като гост.

Германският шампион отбеляза всичките си попадения в рамките на 40 минути още през първото полувреме и демонстрира впечатляващата си форма от миналия сезон.

На два пъти се разписа младата звезда Флориан Вирц, а един гол добави Алекс Грималдо.

В самия край на полувремето автогол си отбеляза вратарят на домакините Тимон Веленройтер.

В следващия кръг от основната фаза на турнира Леверкузен ще посрещне Милан, а срещата е на 1 октомври.

В другия ранен мач тази вечер Бенфика се наложи с 2:1 над Цървена звезда в Белград, след като отбеляза двата си гола още през първия половин час.