Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Пълна ТВ програма на световното

Пълна ТВ програма на световното

Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп разпределиха телевизионното излъчване на футболните мачове от Световно първенство по футбол Катар 2022.

Те ще бъдат програмирани в телевизионните канали БНТ 1 и БНТ 3, NOVA и DIEMA. Футболните фенове ще могат да гледат вълнуващите двубои и онлайн в сайта на обществената телевизия - bntsport.bg и в мобилното приложение BNT News, както и в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA в HD, онлайн в стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA.

Всички 64 мача ще се излъчат от БНТ и Нова, като всеки от партньорите ще предложи на зрителите си по 34 двубоя. Мачът на откриването на 20 ноември между домакините и Еквадор ще се излъчи по от 18:00 часа на 20 ноември в ефира на БНТ 1 и DIEMA.

Още три мача ще се дават и от двете медии - Испания - Германия от груповата фаза (27 ноември), срещата за бронза и големият финал на 18 декември.

TV програма за световно първенство по футбол Катар 2022
Дата Час Мач Телевизия Фаза
20.11 18:00 Катар - Еквадор БНТ 1, БНТ 3 и DIEMA Групи
21.11 15:00 Англия - Иран БНТ 1 и БНТ 3 Групи
21.11 18:00 Сенегал - Нидерландия DIEMA - 18 ч. Групи
21.11 21:00 САЩ - Уелс БНТ 1 и БНТ 3 Групи
22.11 12:00 Аржентина - Саудитска Арабия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
22.11 15:00 Дания - Тунис DIEMA Групи
22.11 18:00 Мексико - Полша БНТ 1 и БНТ 3 Групи
22.11 21:00 Франция - Австралия DIEMA Групи
23.11 12:00 Мароко - Хърватия DIEMA Групи
23.11 15:00 Германия - Япония БНТ 1 и БНТ 3 Групи
23.11 18:00 Испания - Коста Рика DIEMA Групи
23.11 21:00 Белгия - Канада БНТ 1 и БНТ 3 Групи
24.11 12:00 Уелс - Иран БНТ 1, БНТ 3 Групи
24.11 12:00 Швейцария - Камерун DIEMA Групи
24.11 15:00 Уругвай - Република Корея БНТ 1 и БНТ 3 Групи
24.11 18:00 Португалия - Гана DIEMA Групи
24.11 21:00 Бразилия - Сърбия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
25.11 12:00 Уелс - Иран БНТ 1 и БНТ 3 Групи
25.11 15:00 Катар - Сенегал DIEMA Групи
25.11 18:00 Нидерландия - Еквадор БНТ 1 и БНТ 3 Групи
25.11 21:00 Англия - САЩ DIEMA Групи
26.11 12:00 Тунис - Австралия DIEMA Групи
26.11 15:00 Полша - Саудитска Арабия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
26.11 18:00 Франция - Дания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
26.11 21:00 Аржентина - Мексико NOVA Групи
27.11 12:00 Япония - Коста Рика DIEMA Групи
27.11 15:00 Белгия - Мароко DIEMA Групи
27.11 18:00 Хърватия - Канада БНТ 1 и БНТ 3 Групи
27.11 21:00 Испания - Германия БНТ 1, БНТ 3 и NOVA Групи
28.11 13:00 Камерун - Сърбия БНТ 1, БНТ 3 Групи
28.11 12:00 Южна Корея - Дания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
28.11 15:00 Южна Корея - Дания DIEMA Групи
28.11 18:00 Бразилия - Швейцария БНТ 1 и БНТ 3 Групи
28.11 21:00 Португалия - Уругвай NOVA Групи
29.11 17:00 Еквадор - Сенегал DIEMA Групи
29.11 17:00 Нидерландия - Катар БНТ 1 и БНТ 3 Групи
29.11 21:00 Уелс - Англия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
29.11 21:00 Иран - САЩ DIEMA Групи
30.11 17:00 Австралия - Дания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
30.11 17:00 Тунис - Франция DIEMA Групи
30.11 21:00 Полша - Аржентина NOVA Групи
30.11 21:00 Саудитска Арабия - Мексико БНТ 1 и БНТ 3 Групи
1.12 17:00 Хърватия - Белгия DIEMA Групи
1.12 17:00 Канада - Мароко БНТ 1 и БНТ 3 Групи
1.12 21:00 Япония - Испания БНТ 1 и БНТ 3 Групи
1.12 21:00 Коста Рика - Германия NOVA Групи
2.12 17:00 Гана - Уругвай DIEMA Групи
2.12 17:00 Южна Корея - Португалия БНТ 1 и БНТ 3 Групи
2.12 21:00 Сърбия - Швейцария БНТ 1 и БНТ 3 Групи
2.12 21:00 Камерун - Бразилия NOVA Групи
3.12 17:00 Първи осминафинал NOVA 1/8 Фин.
3.12 21:00 Втори осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
4.12 17:00 Трети осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
4.12 21:00 Четвърти осминафинал NOVA 1/8 Фин.
5.12 17:00 Пети осминафинал NOVA 1/8 Фин.
5.12 21:00 Шести осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
6.12 17:00 Седми осминафинал БНТ 1 и БНТ 3 1/8 Фин.
6.12 21:00 Осми осминафинал NOVA 1/8 Фин.
9.12 17:00 Първи четвъртфинал БНТ 1 и БНТ 3 1/4 Фин.
9.12 21:00 Втори четвъртфинал NOVA 1/4 Фин.
10.12 17:00 Трети четвъртфинал NOVA 1/4 Фин.
10.12 21:00 Четвърти четвъртфинал БНТ 1 и БНТ 3 1/4 Фин.
13.12 21:00 Първи полуфинал БНТ 1 и БНТ 3 1/2 Фин.
14.12 21:00 Втори полуфинал NOVA 1/2 Фин.
17.12 17:00 Мач за третото място БНТ 1, БНТ 3 и NOVA
18.12 17:00 Финал БНТ 1, БНТ 3 и NOVA
---
Присъединете се към групатa Webcafe.bg във Facebook за свежи истории през целия ден:

   

Най-четените