Пенев: Започнахме добре, но някой път няма да се получи

Пенев остана доволен от победата в Баку

„Важни са трите точки, така че започнахме добре кампанията - заяви след победата с 2:1 в Баку селекционерът на България Любослав Пенев пред БНТ1. - Винаги е приятно да печелиш. Но защо трябва да стигаме до последните минути, можехме да спечелим по-рано. Важен първи мач и имаше напрежение.

„Ще има мачове, които няма да се получат, ще има загуби и равни. Но винаги в главата ни по време на мач е да търсим тези точки, които да ни донесат участие на европейското."

България спечели първия си мач от квалификациите за Евро 2016 като гост на Азербайджан с победен гол на Венцислав Христов в 86 минута.