Лудогорец разби Локо (Сф) и е на 3 т. от лидера

Марселиньо блесна с два гола за Лудогорец.

Лудогорец обърна от 0:1 до 5:1 Локомотив (Сф) и намали аванса на ЦСКА на върха в "А" група само до 3 точки. Шампионът скъси дистанцията от 7 пункта само за 4 кръга, след като преди 20 дни лидерът не успя да бие и Славия, друг отбор от дъното на таблицата.

Марселиньо (2), Дани Абало, Хамза Юнес и Вандерсон вкараха головете, като до 44-ата минута гостите водеха с попадение на Владислав Романов.

"Играем за титлата, затова и има напрежение - каза треньорът Георги Дерменджиев. - На това отдавам трудното първо полувреме, в което търсехме най-правилния път към гола."