Многото емоции за сметка на разума провалиха Лудогорец: 5 извода след краха 0:3 от Милан

Край на мечтите. В най-чакания мач на Лудогорец шампионите на България бяха приземени от Милан на своя стадион.

Това 0:3 на „Лудогорец Арена" снощи изглежда като твърде жесток резултат, за който обаче в Лудогорец знаят, че сами са си виновни - признаха го и след мача.

Отборът на Димитър Димитров-Херо започна добре, но не успя да използва предимството си в началото и беше наказан в 45-ата минута с гол с глава на Патрик Кутроне.

През второто полувреме Лудогорец също започна силно и Светослав Дяков нацели гредата с шут от границата на наказателното поле. Но дойде 60-ата минута, когато Козмин Моци блъсна Кутроне в гръб в пеналта и от отсъдената дузпа Рикардо Родригес покачи на 2:0.

Съвсем по вкуса на Милан, мачът замря, а „росонерите" издебнаха своята възможност за трети удар в 92-рата минута, когато Фабио Борини засече центриране отдясно за 3:0 и направи реванша протоколен.

Защо се стигна до тази неприятна развръзка, къде сгреши Лудогорец и толкова ли е силен Милан?

В галерията може да видите пет извода от сблъсъка на българския шампион с гранда на европейския футбол.

#2 Вълков 16.02.2018 в 20:57:43

Така се получава зщото вие келеши джурналисти ги помпахте,помпахте и те се помислиха за велики.Ей ги "гол.бг"-Прогноза: Лудогорец - Милан 1:0 .После ритнитопковците били виновни или треньора.