Странният състав на Юнайтед удържа Йънг Бойс на "Олд Трафорд"

Странният състав на Юнайтед удържа Йънг Бойс на "Олд Трафорд" Снимка: Getty Images

В експериментален състав Манчестър Юнайтед завърши 1:1 с Йънг Бойс на "Олд Трафорд" в последния си мач от груповата фаза на Шампионската лига.

"Червените дяволи" си бяха осигурили класирането напред и преди двубоя, затова Ралф Рангник излезе с изцяло нова единайсеторка в сравнение със сблъсъка с Кристъл Палас през уикенда.

На скамейката пък бяха изцяло юноши на клуба.

Мейсън Грийнууд откри в 9-ата минута с много красив удар след центриране на Люк Шоу.

Фабиан Ридер изравни също със страхотно изпълнение към края на полувремето, като наказа грешка на Дони ван де Беек.

Швейцарците се нуждаеха от победа и към края натиснаха, но неопитният тим на Юнайтед удържа равенството и завършва на първо място в тази група.

Другият мач от групата между Аталанта и Виляреал беше отложен заради силния снеговалеж над Бергамо.

Срещата е решаваща за второто място и ще се изиграе в четвъртък.