Защо един от Юнайтед игра с "едно око" срещу ПСЖ

Защо един от Юнайтед игра с "едно око" срещу ПСЖ Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед постигна още една страхотна победа в Париж, тръгвайки си с трите точки от първия мач от груповата фаза на Шампионската лига след победа с 2:1 над Пари Сен Жермен.

Оле Гунар Солскяер започна с четирима в отбрана и двама дефанзивни полузащитници много близо пред тях в лицето на Фред и Скот Мактоминей. Мениджърът на Юнайтед похвали специално младия шотландец за представянето му.

"Скоти изигра първото полувреме с "едно око", тъй като изгуби лещата си. Това беше впечатляващо", каза Солскяер на пресконференцията след победата.

Бруно Фернандеш откри резултата за "червените дяволи" през първото полувреме от дузпа. Първият удар на португалеца от бялата точка бе спасен от Кейлор Навас, но стражът на ПСЖ бе напуснал голлинията си, заради което Фернандеш получи нов шанс, при който вече не сбърка.

Антони Марсиал си отбеляза нелеп автогол в началото на втората част, а три минути преди края на редовното време Маркъс Рашфорд донесе трите точки за гостите с хубав удар по диагонала.

В другия мач от групата РБ Лайпциг победи Истанбул Башакшехир с 2:0 и така с Юнайтед имат по три точки след първия кръг.