Юношите на България загубиха от Англия след два гола от съблекалнята

Юношеският национален отбор на България започна със загуба участието си на Евро 2017 в Грузия.

Футболистите на Ангел Стойков загубиха с 0:2 от Англия след два гола, допуснати в началото на двете полувремена.

Нашите пуснаха гол още в 30-ата секунда, когато Мейсън Маунт беше оставен непокрит и откри резултата.

Впоследствие България създаде някои ситуации пред вратата на англичаните, но не успя да изравни, а на българската врата Шейтанов на два пъти се намеси решително след 30-ата минута.

В началото на второто полувреме Райън Сесеньон в два случая беше изпуснат от защитата и на втория път успя да удвои преднината на Англия.

До края нямаше много положения, а горещото време също се отрази на играта на съперниците и резултатът остана непроменен.

В четвъртък и в неделя на българския отбор му предстоят мачове с Германия и Холандия в група "Б" на първенството.