Два бързи гола стигнаха на ЦСКА за икономичен успех на "Армията"

Два бързи гола стигнаха на ЦСКА за икономичен успех на "Армията" Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА победи трудно Пирин с 2:1 на "Българска армия" в мач от 12-тия кръг на efbet Лига.

Два бързи гола през първото полувреме стигнаха на "червените", които обаче не играха убедително и можеха да изпуснат трите точки, ако не бяха някои пропуски на гостите.

Всички попадения паднаха в рамките на 7 минути, като първо Дюкенс Назон вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу него от страна на вратаря Янко Георгиев.

4 минути по-късно Браян Морено завърши отлична комбинация на домакините за 2:0.

Почти веднага "орлетата" реагираха и първо удариха греда, а после успяха да върнат един гол чрез Иван Тасев.

Пирин имаше нов отличен шанс минута преди края на полувремето, а после можеше да изравни и в 58-ата минута, но Евтимов спаси удара на Радослав Цонев.

Така "червените" взеха икономична победа, макар и пред обидно малко публика на своя стадион.

ЦСКА отново е втори в класирането с 25 т., една зад ЦСКА 1948, който обаче е изиграл два мача повече.