Ивелин Попов донесе победа на Левски с първия си гол за "сините"

Ивелин Попов донесе победа на Левски с първия си гол за "сините" Снимка: Startphoto.bg

Левски победи с 1:0 Берое в Стара Загора с дебютния гол на Ивелин Попов със синята фланелка.

Ветеранът не беше вкарвал в българския елит от 12 г., но се разписа още в 3-тата минута на визитата под Аязмото и това се оказа достатъчно на "сините" за успеха.

Попадението падна след лошо излизане на вратаря Иван Караджов, позволило на Попов да открие на празна врата.

Оттам нататък гостите пропуснаха да си решат мача с второ попадение, като още до почивката създадоха няколко положения.

Уелтън удари греда, а реферът подмина по една ситуация за дузпа в двете наказателни полета.

През втората част още няколко обещаващи атаки на "сините" не дадоха резултат, а Берое завърши мача без точен удар във вратата на Пламен Андреев.

Тимът на Станимир Стоилов е на седмата позиция в класирането с 21 т., на 5 от лидера ЦСКА 1948, но и с три мача по-малко.