Изгониха Стойчо пред погледа на Гриша Ганчев и Христо Стоичков

Изгониха Стойчо пред погледа на Гриша Ганчев и Христо Стоичков Снимка: Lap.bg

ЦСКА-София сложи край на лошата си серия в първенството и се върна към победите с 1:0 над Берое на "Българска армия" в 25-ия кръг на efbet Лига.

Жорди Кайседо отбеляза единствения гол в 53-тата минута в нервен мач, който ще се запомни и с двата червени картона на сметката на домакините.

Малко след попадението на Кайседо, треньорът Стойчо Младенов беше изгонен от скамейката след бурна реакция и навлизане на терена при отсъждане на нарушение в полза на Берое.

Десетина минути преди края пък Карло Мухар получи директен червен картон за поредното си грубо влизане и ЦСКА доигра с човек по-малко.

"Армейците" все пак удържаха победата пред погледа на двама от собствениците на клуба - Гриша Ганчев и Христо Стоичков, които изгледаха на живо двубоя.

ЦСКА остава на второ място с 6 т. зад шампиона Лудогорец, който в неделя има труден мач срещу третия в таблицата Ботев Пловдив.

Загубата пък на практика сложи край на шансовете на Берое за място в топ 6.