Кошмарно съдийско отсъждане и поредно скучно нулево равенство за Левски

Кошмарно съдийско отсъждане и поредно скучно нулево равенство за Левски Снимка: Lap.bg

Левски направи второ поредно скучно 0:0. След като записа такъв резултат срещу Етър във Велико Търново, "сините" вече нямат вкаран гол повече от 180 минути след ново нулево равенство, този път срещу ЦСКА 1948 на "Васил Левски".

Вратарят на Левски Звонимир Микулич се отличи с някои добри спасявания и така за втори пореден мач запази вратата си суха, но "сините" взеха само точка за втори пореден кръг.

Най-любопитната ситуация в мача дойде в 80-ата минута, а в главен герой се превърна реферът Никола Попов. Димитър Митков бе изведен добре сам срещу Микулич, стражът на Левски се хвърли в краката му, деветката се строполи на тревата и съдията отсъди дузпа.

Попов моментално бе обграден от всички футболисти на "сините" и след няколко секунди промени решението си на 180 градуса и вместо дузпа, отсъди симулация на Митков, на когото показа и жълт картон.

Последва протест и от страна на ЦСКА, но Попов не промени решението си втори път. От повторенията пък не стана напълно наясно колко Микулич игра с топката и колко с крака на Митков.

След равенството Левски остава девети с едва 20 точки, докато ЦСКА 1948 е шести с 28.

Тагове: левски, цска 1948