Левски потъна и на "Тича" за третата си поредна загуба

Левски потъна и на "Тича" за третата си поредна загуба Снимка: Startphoto.bg

Левски записа трета поредна загуба и отстъпи с 1:3 на Черно море на "Тича".

След като беше победен от Лудогорец и ЦСКА, тимът на Николай Костов затвърди впечатлението, че не може да се съревновава с най-добрите в българското първенство.

Първото полувреме беше равностойно, но в него домакините поведоха в 40-ата минута чрез Исмаил Иса.

Нападателят засече центриране по земя отдясно за 1:0.

"Сините" изравниха в 50-ата минута, когато Рикардиньо се откъсна и порази близкия ъгъл - 1:1.

Черно море отново поведе с попадение на Калкан след добавка, а резервата Атанас Илиев реши всичко с трети гол след груба грешка на Хоакин Фернандес.

Левски остава на пето място и е на цели 10 т. зад днешния си съперник, докато Черно море заема втората позиция на един пункт пред ЦСКА.

Лудогорец изглежда недостижим на върха с 8 т. пред "моряците" и мач по-малко.