Левски се спъна и срещу последния, победата остава мираж

Левски се спъна и срещу последния, победата остава мираж Снимка: Startphoto.bg

Черната серия на Левски продължи и "сините" записаха шести пореден мач без победа в българското първенство.

Отборът на Станимир Стоилов не успя да победи дори последния в класирането Спартак Варна и завърши наравно 2:2 при гостуването си в морската столица.

На два пъти Левски повеждаше в резултата с голове на Филип Кръстев, но допусна изравнявания, а накрая домакините можеха дори да стигнат до пълния успех.

Кръстев откри след самостоятелен рейд в 25-ата минута, но Ивайло Климентов изравни с хубав удар в началото на второто полувреме.

Само две минути след изравнителния гол Левски отново поведе, но после Пламен Димов направи 2:2 с глава след центриране от пряк свободен удар.

"Сините" паднаха до седмо място в класирането с 29 т., а Спартак остава на дъното с 8 т.