Нов куриоз в българското първенство и победа на ЦСКА в Благоевград

Нов куриоз в българското първенство и победа на ЦСКА в Благоевград Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА постигна нова победа под ръководството на Александър Томаш и надделя с 1:0 над Берое.

Дузпа в края на първото полувреме стигна за минималния успех на отбора, който можеше и да е по-изразителен, ако не бяха пропуските на символичните домакини.

"Червените" домакинстваха в Благоевград заради преизграждането на техния стадион и подмяната на тревното покритие на "Васил Левски".

Началото на мача се забави с десетина минути по безумна причина.

Оказа се, че многобройните фенове на ЦСКА пречат на ВАР камерите и дикторът няколко пъти призова агитката да се премести.

Наложи се двата клуба да подпишат декларация, че са съгласни ВАР да работи единствено в моментите, в които това е възможно.

Отборът на Александър Томаш си спечели дузпата в добавеното време на първата част.

Нарушението беше срещу Марселиньо Кареасо, а ситуацията беше разгледана внимателно и за засада.

В крайна сметка наказателният удар беше отсъден и от него Годуин Коялипу откри резултата.

"Армейците" започнаха силно втората част в търсене на нов гол, но Коялипу не успя да се разпише повторно.

После Локило удари гредата.

След ужасния старт на сезона, ЦСКА записа втори пореден успех и се изкачи до десетото място с 9 т.

Берое е с точка повече, но това е четвърта поредна загуба за заралии.