Припаднал фен спря най-престижната контрола на ЦСКА

Припаднал фен спря най-престижната контрола на ЦСКА Снимка: CSKA.bg

ЦСКА не успя доиграе най-престижната си контрола на австрийска земя - тази срещу местния шампион и тотален хегемон Ред Бул Залцбург.

Мачът беше прекратен при резултат 2:1 за домакините след 70 минути игра заради инцидент със зрител.

Австрийски привърженик на трибуните загуби съзнание и падна около скамейката на "червените", а на помощ се притекоха медицинските щабове и на двата тима.

На терена кацна и медицински хеликоптер, а десетина минути по-късно реферът избра да прекрати приятелския мач.

Преди това ЦСКА откри резултата с хубав гол на Станислав Шопов от пряк свободен удар.

Още преди края на полувремето РБ Залцбург изравни, а в началото на втората част направи и пълен обрат.

Междувременно ЦСКА представи най-новото си попълнение - нидерландския ляв бек Брадли де Нойер, който идва от румънския Фарул Констанца.