Резерва донесе голяма радост на ЦСКА в Бистрица

Резерва донесе голяма радост на ЦСКА в Бистрица Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА-София постигна много ценна победа с 1:0 над ЦСКА 1948 в Бистрица и отново поведе с 4 т. на върха пред втория в класирането Лудогорец.

За "армейците" беше особено важно да стигнат до успеха днес, след като конкурентът им за първото място постигна трудна победа с 3:2 над Черно море.

Резервата Тобиас Хайнц зарадва феновете на ЦСКА (които се бяха събрали и около стадиона) с победния си гол, а няколко минути след него попадение на домакините не беше зачетено.

След нулево първо полувреме, гостите откриха в 66-ата минута, когато Хайнц се разписа само три минути след влизането си в игра.

Той получи извеждащ пас от Дюкенс Назон, измъкна се от Лясков и с удар по земя откри резултата.

ЦСКА 1948 отпразнува изравнителен гол малко по-късно след точен изстрел на Сердюк, но попадението беше отменено с ВАР заради игра с ръка.

В класирането ЦСКА-София събра 57 т. пред Лудогорец с 53.

ЦСКА 1948 остава на третата позиция с 45 пункта.