Румънци набиха лошо ЦСКА в Австрия

Румънци набиха лошо ЦСКА в Австрия Снимка: Lap.bg

ЦСКА отнесе тежко поражение с 0:4 от румънския Сепси в последния си контролен мач от подготвителния лагер в Австрия.

Срещата започна ужасно за "червените", които допуснаха лековати грешки и получиха две попадения още до 8-ата минута, а после така и не успяха да влязат в мача.

В 4-тата минута Козмин Матей откри след лошо излизане на вратаря Димитър Евтимов, а 4 минути по-късно Бранислав Нинай удвои с глава.

В края на полувремето Матей отбеляза втория си гол, а въпреки по-доброто второ полувреме на ЦСКА, тимът на Саша Илич се пропука още веднъж и Каталин Голофка завърши контраатака за 4:0.

Балансът на "армейците" от лагера в Австрия е една победа (5:3 над Кематен), две загуби (1:4 от Гройтер Фюрт и 0:4 от Сепси) и един незавършил мач (контролата срещу РБ Залцбург, която беше прекратена при 2:1 за "биковете" заради инцидент с фен на трибуните).

Тагове: цска, сепси