ЦСКА е на полуфинал след разгром

ЦСКА се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България след разгромна победа с 4:0 над Ботев Враца. "Червените" вкараха по два гола във всяко от полувремената и преодоляха съперника без никакво напрежение.

Жорди Кайседо реализира хеттрик, а имети си сред голмайсторите записа и Бисмарк Чарлс.

В 11-ата минута Синклер пусна към Вион отдясно. Последва центриране към Кайседо, който се извиси над всички и след удар с глава откри резултата.

Малко преди края на полувремето Мазику преодоля атрактивно Зехиров след овладяване с гърди и нахлу на скорост в наказателното поле, защитникът на врачани го догони и го изрита, а реферът правилно посочи точката за изпълнение на дузпа. Тя бе реализирана от Кайседо, който вкара под плонжа на Дамянов за 2:0.

В 75-ата минута Зехиров допусна поредната си груба грешка, позволявайки на Мено Кох да му отнеме топката отляво до аутлинията. Последва набег на защитника към наказателното поле и отличен пас за Кайседо, който с шут от десетина метра по земя оформи своя хеттрик.

Само 180 секунди по-късно резервата Бисмарк Чарлс се откъсна сам срещу вратаря на врачани, успя да го преодолее и реализира за 4:0.