ЦСКА с още една нула при Пардю в тягостна атмосфера

ЦСКА с още една нула при Пардю в тягостна атмосфера Снимка: Lap.bg

ЦСКА-София записа пореден разочароващ резултат под ръководството на Алън Пардю - 0:0 срещу Ботев Пловдив на "Българска армия".

Двубоят от efbet Лига беше без значение за класирането на "червените", но те можеха поне частично да се реваншират за загубения финал за Купата на България от Левски.

Вместо това, играчите на Пардю за пореден път показаха ялов футбол пред празните трибуни на "Армията" и не успяха да вкарат гол, на два пъти и гредите ги спряха.

Дотук под ръководството на английския треньор ЦСКА успя да се разпише само в един мач - при победата с 3:1 над Славия.

Тази вечер най-близо до попадение бяха Георги Йомов в самото начало и Маурисио Гарсес, който удари греда след ъглов удар в 60-ата минута. Три минути преди края с греда се отчетоха и гостите.

Преди началото на двубоя пък фенове на "армейците" изразиха гнева си и замерваха играчите на собствения си тим с банани и бутилки.

ЦСКА е твърдо на второто място в класирането, докато пловдивчани си гарантираха минимум четвъртата позиция и участие в плейоф за Лигата на конференциите.