ЦСКА си свърши работата за пет минути с първи голове на Естрада

ЦСКА си свърши работата за пет минути с първи голове на Естрада Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА постигна рутинна победа с 2:0 над Локомотив София на "Българска армия".

"Червените" си свършиха работата за пет минути в края на първото полувреме, когато паднаха и двата гола. Техен автор беше Майкъл Естрада и за него това бяха дебютни попадения с фланелката на тима.

В 40-ата минута се получи карамбол при един ъглов удар и топката дойде идеално на Естрада на няколко метра от вратата, а той веднага разстреля Любенов.

Малко по-късно Амос Юга изведе нападателя зад защитата и той не сгреши сам срещу вратаря за 2:0.

През втората част Естрада изпусна да направи хеттрик, а Карлос Франса изпусна най-доброто положение за гостите.

Тимът на Нестор Ел Маестро постигна четвърта поредна победа преди да влезе в тежка серия от мачове срещу пловдивския Локомотив на 2 октомври и срещу Левски на 7 октомври.

ЦСКА събра 21 т. и е на четвърто място в класирането, на точка зад Левски и на 8 от първенеца Локо Пловдив, който е с мач повече.