Лацио унижи многомилионния Милан

Имобиле взриви "Олимпико".

Носителят на Суперкупата на Италия Лацио разгроми мултимилионния Милан с 4:1 на "Олимпико" в двубой от третия кръг на Серия "А".

Голмайсторът Чиро Имобиле се превърна в герой, след като вкара хеттрик, изработи дузпа и асистира за последното попадение на Луис Алберто.

Всичко това се случи в последните седем минути на първото полувреме и първите пет на втората част. Почетното попадение за гостите реализира Рикардо Монтоливо в 56-та минута.

В последните секунди Марко Пароло бе изгонен за втори жълт картон.

Успехът изпрати "орлите" на трето място със седем точки, докато първата загуба на момчетата на Винченцо Монтела през този сезон остави Милан с актив от шест точки на шесто място.