Ливърпул все пак заведе Джерард на "Уембли"

Коутиньо захапа фланелката си след победния гол, пратил Ливърпул на "Уембли".
Бразилецът прати топката в мрежата по диагонала в 70-ата минута.

Ливърпул все пак заведе Стивън Джерард на "Уембли" в последния му сезон като играч на клуба. "Червените" победиха с 1:0 Блекбърн като гости стигнаха полуфинал за Купата на ФА, където ги чака сблъсък с Астън Вила.

Филипе Коутиньо вкара единствения гол в преиграването от четвъртфинала 20 минути преди края, като получи топката по диагонал от вратата и простреля стража на домакините.

На полуфинала Ливърпул ще срещне Вила, където един от хората в щаба на мениджъра Тим Шърууд е и българинът Стилиян Петров. Мачът е на 19 април.

Ден по-рано пак на "Уембли" се срещат Арсенал и Рединг в първия полуфинал.

Марио Балотели отново не бе в групата на гостите за преиграването, а Роби Савидж - анализаторът на BT - медията, излъчила мача, го обвини, че се крие от големите двубои. В отговор Балотели показа в instagram термометър, показващ високата му температура.

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс потвърди, че Балотели е болен и затова е останал у дома.