Байерн се разправи лесно с Херта

Рибери напомни за невероятната си техника при гола в 16-ата минута Снимка: Getty Images
Рибери напомни за невероятната си техника при гола в 16-ата минута

Байерн продължава без особени проблеми в Бундеслигата и в среща от четвъртия кръг надделя с 3:0 в домакинството на Херта.

Опитните Рибери и Робен се отличиха с по едно попадение, като французинът вкара в 16-ата минута, след като се подигра с бранител на Херта, просна го на земята с няколко залъгващи движения и стреля с левия крак за 1:0.

2:0 направи Тиаго Алкантара в 68-ата минута, след като отне топката от последния в защитата на Херта. Третият гол беше дело на Робен само 4 минути по-късно, като холандецът се появи в игра в Бундеслигата за пръв път от март насам.

Байерн изпусна още доста положения и още до 3-ата минута Левандовски и Томас Мюлер бяха близо до гола.

Шампионите са еднолични лидери в първенството и имат пълен актив от 12 точки.