Оплакванията на Венгер не струват: 4 извода след зрелището Арсенал - Челси 2:2

В спиращ дъха мач с множество интересни ситуации Арсенал и Челси не излъчиха победител и завършиха 2:2.

И двата отбора има защо да бъдат разочаровани от резултата, но големите победители са зрителите, насладили се на това паметно лондонско дерби, оказало се един от най-красивите мачове за сезона до момента.

Пропуските и пред двете врати започнаха да се редят още след 14-ата минута, но головете паднаха едва през второто полувреме. Джак Уилшър откри за Арсенал, после Еден Азар изравни от дузпа, а Маркос Алонсо даде преднина на Челси.

В 92-ата минута Ектор Бейерин изравни с перфектен фалцов удар, но дори това не беше краят на драмата, тъй като в следващата атака Мората и Дзапакоста пропуснаха да донесат успеха на Челси.

Какво научихме от зрелището на „Емирейтс"? В галерията може да видите четири извода от Арсенал-Челси 2:2.

#1 Alejandro 04.01.2018 в 09:34:28

Значи така - ако Азар не беше преиграл, и не се беше хвърлил и гърчил като уцелен от куршум, нямаше да има дузпа. Контакт в наказателното поле, между играчи, има в 99% от случаите. Всичко това дузпа ли е? Не ! Просто Азар е измамник, и това го знае цял всят. Не е нещо, което не сме виждали преди. Арсенал заслужава всяка критика, заради жалката си игра в защита, но не и нападки относно оспорването на дузпата. ДУЗПА НЯМАШЕ ! Азар е симулант ( не че го боли х*я какво мисли светът ) , а мачът беше страхотен, и можеше да завърши всякак.