Стъридж вкара 12 минути след завръщането си

Стъридж бележи 12 минути след влизането си като резерва в мача Ливърпул - Уест Хем.
Радамел Фалкао и Уейн Рууни празнуват втория гол на Юнайтед.
Хари Кейн прави страхотен сезон и отново бе лидер на Тотнъм с два гола.

Даниел Стъридж се върна на терена за Ливърпул след 5 месеца пауза с контузии, като му трябваха 12 минути да вкара - 2:0 срещу Уест Хем, като нападателят заби второто попадение.
Стъридж игра за последно на 31 август при 3:0 над Тотнъм и без него Ливърпул страдаше.

Завърналият се голаджия направи за 12 минути това, което Марио Балотели, заместил го на върха на атаката, не успява да направи вече в 780 минути във Висшата лига...
Рахийм Стърлинг вкара другото попадение за Ливърпул.

Манчестър Юнайтед помете за едно полувреме Лестър - 3:1, като грандът водеше 3:0 до почивката. Радамел Фалкао, Робин ван Перси и автогол на Уес Морган донесоха разликата, а през второто попадение се стигна само до почетно попадение.

Тотнъм също бе безпощаден - 3:0 на терена на Уест Бромич, като в основата на победата бе Хари Кейн (2 гола), а дежурно попадение добави и Кристиан Ериксен.

Стоук удари с 2:1 у дома Куинс Парк и гостите продължават уникалната си серия - те са единственият тим от 4-те дивизии, който не е взел дори точка навън.

Евертън спря пропадането си с ранен гол на Ромелу Лукаку, донесъл 1:0 на терена на Кристъл Палас. Съндърланд спечели с 2:0 у дома срещу Бърнли, а Хъл определено има проблеми - 0:3 от Нюкасъл, воден от временния си мениджър Джон Карвър.