Ивелин Попов ликува със Суперкупата на Русия

Попов пусна няколко снимки във Facebook от купона в съблекалнята след успеха Снимка: Facebook
Попов пусна няколко снимки във Facebook от купона в съблекалнята след успеха

Шампионът на Русия Спартак Москва завоюва Суперкупата на страната след победа над Локомотив Москва с 2:1 след продължения.

Българинът Ивелин Попов беше титуляр за Спартак и игра до 71-ата минута. Той беше близо до гола в 59-ата минута, но изстрелът му от чиста позиция за малко не намери вратата.

Срещата завърши без голове в редовното време, а в първото продължение Луис Адриано изведе Спартак напред за 1:0.

Куинси Промес покачи на 2:0 след самостоятелен рейд в 113-ата минута. Малко по-късно Мануел Фернандес върна един гол за Локомотив с изпълнение от фаул, но повече голове нямаше и Спартак спечели трофея.