Резервите Ориги и Фирмино повалиха Милан

Дивок Ориги зарадва с добро представяне

Ливърпул победи Милан с 2:0 в мач от американската версия на турнира International Champions Cup (ICC).

Резервите Дивок Ориги и Роберто Фирмино вкараха головете за „червените” през втората част.

След като победи Байерн с дузпи, Милан започна с почти същите стартови 11. Ливърпул пък излезе със Садио Мане и Даниел Стъридж в атака. И двамата треньори направиха много промени на почивката. Фирмино замени Коутиньо, а Ориги влезе на мястото на Стъридж.

Влизането на Ориги веднага се усети и белгиецът се разписа точно преди изтичането на един час игра с хубав удар в долния ъгъл.

Малко по-късно М`Байе Нианг пропусна да изравни, а крайното 2:0 оформи Фирмино в 73-тата минута.

В следващия си мач от турнира Милан излиза срещу Челси (4 август), докато Ливърпул ще срещне Барселона (6 август), като междувременно ще изиграе и контрола с Рома (2 август).