Кошмарен Трап в шоу с 6 гола между ПСЖ и Тотнъм (видео)

Кевин Трап изигра кошмарен мач Снимка: Getty Images
Кевин Трап изигра кошмарен мач

Тотнъм победи ПСЖ с 4:2 в мач от приятелския турнир International Champions Cup (ICC).

Зрителите на „Кемпинг Уърлд” в Орландо, Флорида станаха свидетели на цели шест попадения, половината от тях повече от зрелищни.

Единсон Кавани откри резултата още в шестата минута, завършвайки прекрасна контра. В 11-ата Кристиан Ериксен изравни с бомбен удар извън наказателното поле, оставяйки безпомощен Кевин Трап, за когото вечерта тепърва щеше да се превърне в кошмар.

Седем минути по-късно германецът не успя да изрита една върната към него топка, Ерик Дайър я пресече и след получилия се рикошет, кълбото се озова във вратата на ПСЖ за втори път. Все пак французите успяха да изравнят преди края на полувремето чрез красив гол на Хавиер Пасторе.

Още с първите секунди на втората част Трап получи директен червен картон. 27-годишният вратар на ПСЖ отново не бе концентриран, излезе извън наказателното си поле, за да посрещне една дълга топка, но игра с ръка и резонно бе изгонен.

Тоби Алдервайрелд с изключителен удар от около 25 метра и Хари Кейн от дузпа в заключителните 10 минути на двубоя оформиха крайното 4:2 за Тотнъм.

В следващия си мач ПСЖ играе с Ювентус, докато Тотнъм се изправя срещу Рома.