4 рекорда, които Роналдо вече достигна в Русия (И още 3, които ще гони до края на първенството)

Кристиано Роналдо продължава да е човекът, за когото се говори най-много на това Световно първенство.

След зашеметяващия хеттрик срещу Испания в първия двубой, когато сам донесе точката на Португалия за крайното 3:3, CR7 стана играч на мача и срещу Мароко.

В слаби 90 минути за "мореплавателите", когато те бяха надиграни от съперника през повечето време, самотният гол на Роналдо в 4-ата минута донесе победата и доближи Португалия до 1/8-финалите.

Така головете на звездата в двата мача му от първенството до момента станаха общо 4, с което той продължава да води в подреждането при голмайсторите.

Нещо повече - Кристиано продължава и да чупи рекорди, както го правеше в пореден сезон преди това с екипа на Реал Мадрид. На Мондиала той вече записа няколко исторически постижения, а ако продължава по същия начин, има шанс до края на шампионата да запише още.

Вижте в галерията какво постигна дотук Роналдо и какви рекорди ще преследва в следващите си мачове.