Сити се спъна в Норич, титлата е мираж

Сити не успя да бие изпадащия Норич и пропусна възможност да се доближи до лидера Лестър.

Манчестър Сити нападаше напразно 90 минути и стигна само до 0:0 като гост на Норич.

Провалът означава, че първото място е на цели 9 точки.

Фаворитът загради вратата на домакините от първата минута, но без да създаде кой знае колко опасни положения.

Норич, който въпреки точката остава в зоната на изпадащите, уцели греда чрез Патрик Бамфорд.

Преди двубоя Мануел Пелегрини, мениджърът на гостите, прогнозира, че за титла му трябват 10 победи в последните 10 мача.

Това означава, че първото място вече е мираж...

Серхио Агуеро накуцваше в последните 30 минути с разтежение в слабините, но доигра мача.