Тотнъм отново не спечели на "Уембли", Флакао няма спиране във Франция

Тотнъм отново не можа да спечели първа победа във Висшата лига на "Уембли".

"Шпорите" завършиха наравно у дома срещу Суанзи след отлична игра в защита на гостите.

През втората част мачът се игра предимно в половината на Суонзи, но Кейн пропусна най-добрата възможност в срещата, след като уцели гредата.

Гостите все пак издържаха на натиска и си тръгнаха с ценна точка и осмо място във временното класиране, докато Тотнъм е пети с 8 точки.

Във Франция пък Монако записа пети успех от началото на сезона, благодарение на голямата си звезда Радамел Фалкао.

През 2017/18 колумбиецът напомни за най-силните си години и вече има 9 гола в едва 6 мача от Лига 1.

Той се разписа на два пъти при успеха с 3:0 в Княжеството срещу тима на Страсбург. Фалкао асистира и при първия гол, дело на Рони Лопес в 44-ата минута, а през втората сам добави две попадения.

Така Монако е втори в класирането с 15 точки след 6 кръга. Първи остава ПСЖ със същия актив, но мач по-малко, като на парижани им предстои домакинство на Лион.

При голмайсторите в първенството пък втори е Кавани със 7 гола в 5 мача, докато най-скъпият футболист в света Неймар има 4 гол и 4 асистенции в 4 мача.