Бербатов и Монако не успяха

Бербатов вероятно изигра последния си мач в евротурнирите.

Димитър Бербатов вярваше, че Монако може да отстрани Ювентус след загубата с 0:1 в Торино, но тимът от Княжеството стигна само до 0:0 пред своя публика и напусна Шампионската лига.

Четвъртфиналното класиране все пак е сериозен успех за Монако, който изобщо не бе слаган в сметките да стигне чак толкова напред.

Бербатов отново не бе титуляр и се появи в игра със старта на второто полувреме, но не успя да помогне на тима си.

Двубоят срещу Ювентус не предложи много емоции и положенията пред двете врати липсваха.

Ако това се окаже последният мач на Бербатов в Европа, той ще остане на един гол от Христо Стоичков, който е с 35 попадения в европейските клубни турнири.

Димитър има 34 и вероятно няма да продължи договора си с "монегаските".