Без Роналдо Юве се изложи срещу новак

Без Роналдо Юве се изложи срещу новак Снимка: Getty Images

Ювентус разочарова в деветия кръг на Серия А и стигна само до 1:1 срещу новака в елита Беневенто на стадион "Чиро Вигорито".

Шампионите на Италия бяха без получилия почивка Кристиано Роналдо и не се възползваха от положенията си, за да вземат трите точки.

"Бианконерите" поведоха чрез Алваро Мората в 21-ата минута, но в края на частта Гаетано Летиция изравни с много точен удар и домакините, водени от бившия играч на Юве Филипо Индзаги, удържаха равенството.

През втората част Ювентус игра слабо и не показа, че заслужава нещо повече от мача. В самия край пък Мората направи глупост и получи червен картон за разправия със съдията.

Тимът на Андреа Пирло е едва на пето място в класирането със 17 т., а лидерът Милан е с 20 и с мач по-малко.