Бой по трибуните и двойна победа за Юнайтед над Арсенал

Манчестър Юнайтед победи Арсенал с 2:0 в контрола на "Метлайф Стейдиъм" в Ню Джърси пред над 82 хил. зрители.

В 30-ата минута Бруно Фернандеш ознаменува повишаването си в капитан с гол, а седем по-късно Джейдън Санчо се възползва от нелепа грешка на бранител, тръгна с топката от центъра и завърши рейда си с мощен шут, превърнал се в гол.

Но това не бе всичко в Ню Джърси, защото шоуто трябваше да продължи с дузпи, които Манчестър Юнайтед и Арсенал си изпълниха, макар резултатът от 2:0 да не предполагаше подобен сценарий.

А при дузпите победата отново бе за Манчестър Юнайтед. 5:3 след безгрешните изпълнения на "дяволите" и пропуск на Фабио Виейра за Арсенал, след който Юнайтед оформи двойната си победа.

В един момент страстите на стадиона се нажежиха и фенове на двата отбора по трибуните започнаха да си разменят крошета, като трябваше да минат няколко минути преди стюардите на стадиона да успеят да успокоят обстановката.