Челси най-после пусна гол, но след това се развихри

Челси най-после пусна гол, но след това се развихри Снимка: Getty Images

Челси записа четвърта поредна победа във всички турнири - 4:1 над гостуващия Шефийлд Юнайтед във Висшата лига.

Отборът на Франк Лампард най-сетне допусна гол след пет поредни сухи мрежи, но след това се развихри и вкара четири пъти във вратата на последния в класирането.

Макголдрик откри за гостите, като завърши добра комбинация след ъглов удар, но още до почивката Тами Ейбрахам и Бен Чилуел направиха пълен обрат.

През втората част Тиаго Силва с глава отбеляза дебютния си гол за Челси, а Тимо Вернер се възползва от грешен пас назад и оформи крайния резултат.

Така Челси излезе трети в таблицата, само на точка зад лидерите Саутхемптън и Ливърпул.

Шефийлд пък остана на дъното със само една точка от 8 срещи.