Челси не успя да вкара, но остава непобеден при Тухел

Челси не успя да вкара, но остава непобеден при Тухел Снимка: Getty Images

Челси отново запази суха мрежа и не загуби под ръководството на Томас Тухел, но не успя да победи Лийдс и стигна само до точка на "Елън Роуд".

Срещата от Висшата лига завърши 0:0, макар че и двата тима търсеха головете и направиха всичко възможно да спечелят.

Положенията бяха доста, като още в първите минути съперниците размениха по една греда. Гол на Лийдс не беше зачетен заради засада, а Мелие направи няколко спасявания на вратата на домакините.

Челси владееше повече топката, но бързите атаки на йоркширци вещаеха опасност.

Кристиан Пулишич, Кай Хаверц и Антонио Рюдигер обстрелваха вратаря на Лийдс, но резултатът си остана непроменен.

"Сините" все още са на четвъртата позиция с 51 т., с 3 над петия Уест Хем, който обаче има два мача по-малко.