Червени картони за голмайсторите и късна драма между Ювентус и Интер за Купата

Червени картони за голмайсторите и късна драма между Ювентус и Интер за Купата Снимка: Getty Images

Късна драма предложи първият полуфинален сблъсък за Купата на Италия между Ювентус и Интер.

Мачът завърши 1:1, а зрителите видяха два гола и три червени картона в последните минути. Юве изпусна победата заради дузпа, отбелязана от резервата Ромелу Лукаку.

Впоследствие Лукаку беше изгонен, а червен картон получи и другият голмайстор Хуан Куадрадо.

Интер изглеждаше по-опасният тим през по-голямата част от двубоя и още през първото полувреме изпусна няколко положения.

След почивката нулевото равенство се запазваше, но в 83-тата минута домакините откриха.

Куадрадо стреля точно по диагонала и изведе Юве напред.

Интер натисна и в добавеното време получи дузпа, след като Бремер игра с ръка при едно центриране.

Лукаку не трепна при изпълнението и изравни, но после получи втори жълт картон заради начина, по който отпразнува попадението.

След последния съдийски сигнал се заформи меле между играчите и бяха изгонени Куадрадо и вратарят на Интер Самир Ханданович.

Всичко ще се решава на "Джузепе Меаца" в реванша на 26 април.