Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Дерби Юнайтед - Арсенал и още много спорт в неделния ефир

Дерби Юнайтед - Арсенал и още много спорт в неделния ефир

Спортът в телевизионния ефир в неделя, 12 май:

10:00 и 16:00 Модерен петобой: Световна купа в София, БНТ 3

10:30 и 14:00 Рали: Световен рали шампионат в Португалия, MAX Sport 3

11:50 Moto 3: Състезание за ГП на Франция, MAX Sport 2

12:00 Тенис: ATP Мастърс в Рим, MAX Sport 1

12:45 Колоездене: "Джиро Д'Италия", девети етап, Евроспорт

12:50 Маунтинбайк: Европейско първенство в Чейле Градистей, жени, Евроспорт 2

13:10 Moto 2: Състезание за ГП на Франция, MAX Sport 2

14:00 Норич - Лийдс, Диема Спорт 2

14:30 Карлсруе - Хановер, Диема Спорт

14:30 Санкт Паули - Оснабрюк, Диема Спорт 3

14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Веен Вийсбаден, Нова Спорт

14:30 и 17:00 Мотокрос: Световен шампионат в Галисия, Евроспорт 2

15:00 Moto GP: Състезание за ГП на Франция, MAX Sport 2

15:00 Кадис - Хетафе, MAX Sport 4

16:15 Уест Бромич - Саутхемптън, Диема Спорт 2

16:00 Дженоа - Сасуоло, MAX Sport 3

16:00 Формула Е: Световен шампионат в Берлин, Евроспорт 2

16:30 Дармщат - Хофенхайм, Диема Спорт 3

17:00 Берое - Пирин, Диема Спорт

17:15 Атлетико Мадрид - Селта, MAX Sport 4

18:00 НЕК Ниймеген - Фейенорд, MAX Sport 3

18:00 Борба: Квалификационен турнир в Истанбул, БНТ 3

18:30 Манчестър Юнайтед - Арсенал, Диема Спорт 2

18:30 Байерн Мюнхен - Волфсбург, Диема Спорт 3

19:00 Баскетбол: Спартак Плевен - Рилски Спортист, MAX Sport 2

19:30 Левски - Черно море, Диема Спорт

19:30 Валенсия - Райо Валекано, MAX Sport 4

19:55: Мини футбол: Финал на турнира Socca Eurocup в Кишинев, БНТ 3

20:00 ПАОК - Олимпиакос, Нова Спорт

20:00 Голф: PGA тур, Уелс Фарго чемпиъншип, Евроспорт 2

20:30 Бохум - Байер Леверкузен, Диема Спорт 3

21:45 Аталанта - Рома, MAX Sport 3

22:00 Нант - Лил, Диема Спорт

22:00 Рен - Ланс, Нова Спорт

22:00 Лига 1 на Франция, комбинирано предаване, Диема Спорт 2

22:00 Наскар: Състезание в Южна Каролина, MAX Sport 2

22:00 Бетис - Алмерия, MAX Sport 4

22:30 Баскетбол: Индиана Пейсърс - Ню Йорк Никс, Диема Спорт 3

3:00 Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Денвър Нъгетс, Диема Спорт 3

 

Най-четените