Гол в 92-рата минута спаси Юнайтед от конфузен резултат на "Олд Трафорд"

Гол в 92-рата минута спаси Юнайтед от конфузен резултат на "Олд Трафорд" Снимка: Getty Images

С гол на Скот Мактоминей в добавеното време Манчестър Юнайтед победи с 1:0 Омония Никозия у дома в четвъртия си мач от груповата фаза на Лига Европа.

До последните секунди изглеждаше, че кипърците ще си тръгнат с точка от "Олд Трафорд", което щеше да е доста конфузен резултат за звездите на "червените дяволи".

Мактоминей обаче се възползва от своя шанс в 92-рата минута, след като с малко късмет топката стигна до него в наказателното поле.

Преди това Юнайтед изтърва редица положения и Фред, Маркъс Рашфорд, Бруно Фернандеш и Каземиро се изреждаха да пропускат, а нигерийският вратар на Омония Франсис Узохо се превърна в герой.

Все пак тимът на Ерик тен Хаг взе трите точки и е втори в група "Е", на 3 т. зад първенеца Реал Сосиедад.