И с 10 промени в състава Ливърпул продължава напред за ФА Къп

И с 10 промени в състава Ливърпул продължава напред за ФА Къп Снимка: Getty Images

Ливърпул се класира за четвъртфиналната фаза в турнира за Купата на Англия след домакински успех с 2:1 над Норич.

Юрген Клоп беше направил цели 10 промени в стартовия състав в сравнение с миналия мач срещу Челси, но резервите си свършиха работата срещу Норич, който беше победен от "червените" и в първенството преди 10 дни.

Такуми Минамино отбеляза двата гола още през първото полувреме.

Първо японецът завърши класна атака в 27-ата минута, а в 39-ата удвои със страхотен удар от пеналта.

Гостите се върнаха в мача в 76-ата минута чрез Лукас Руп и после се наложи Алисон да прави важно спасяване, за да удържи тимът му победата.