Милан дръпна с четири точки на върха, Златан се завърна

Милан дръпна с четири точки на върха, Златан се завърна Снимка: Getty Images

Милан вече има четири точки преднина на върха в класирането в Серия "А" пред втория Интер, който в неделя гостува на Рома, след победата си с 2:0 над Торино на "Сан Сиро".

Миланският гранд успя да се възстанови от загубата от Ювентус преди няколко дни по най-добрия начин и отново се върна на победния път.

И двете попадения паднаха през първата част, като за "росонерите" се разписаха Рафаел Леао и Франк Кеси от дузпа.

Другата добра новина за Милан бе завръщането от контузия на Златан Ибрахимович, който се появи в игра за заключителните няколко минутки на мястото на Леао.

Тимът на Стефано Пиоли има вече 40 точки на първата позиция, докатоТорино остава в зоната на изпадащите.