Селтик унижи Челси

Челси отново разочарова феновете си и след 2:2 в контролата с Рексъм преди няколко дни, "сините" допуснаха поражение с 1:4 от Селтик. Мачът се игра на стадион Notre Dame Stadium в Саут Бенд, Индиана.

"Детелините" от своя страна продължават да впечатляват, след като в сряда победиха и Манчестър Сити с 4:3.

Селтик поведе в резултата в 19-ата минута, когато Мат О'Райли с удар по земя намери далечния ъгъл на вратата за 1:0.

Вторият гол бе дело на Кього Фурухаши в 32-рата минута.

В 76-ата минута Луис Палма се възползва от грешно върната топка, отне, финтира прекия си пазач и хладнокръвно отбеляза за 3:0.

Мики Джонстън добави нов гол във вратата на "сините" в 79-ата минута, а Челси успя да направи загубата си малко по-почетна в добавеното време на мача, когато Кристофър Нкунку се разписа от дузпа.

Тагове: челси, селтик