След хеттрик на Марсиал Юнайтед гледа все по-уверено към топ 4

След хеттрик на Марсиал Юнайтед гледа все по-уверено към топ 4 Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед се доближи до топ 4 на Висшата лига с уверена победа с 3:0 у дома над Шефийлд Юнайтед.

Домакините изковаха успеха с два гола още преди почивката, а герой на мача стана Антони Марсиал, който блесна с хеттрик.

Французинът откри в 7-ата минута след асистенция на Маркъс Рашфорд.

Минута преди края на полувремето Уан-Бисака центрира отдясно и Марсиал засече отблизо за 2:0.

В 74-ата минута отново Рашфорд записа асистенция, а Марсиал копна над вратаря за крайното 3:0.

След това попадение интригата съвсем приключи и Оле Гунар Солскяер си позволи да направи и петте си смени наведнъж - с което написа история във Висшата лига.

В класирането Юнайтед е на пето място с 49 т., колкото има и Уулвърхемптън.

Четвъртият Челси е само с 2 т. повече, а утре има тежко домакинство на Манчестър Сити.