Юнайтед едвам оцеля в редовното време, а после изпусна победата в края

Юнайтед едвам оцеля в редовното време, а после изпусна победата в края Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед заформи луда драма при гостуването си на 15-ия Брентфорд, която в крайна сметка завърши 1:1 след два гола дълбоко в добавеното време.

"Пчеличките" тотално надиграха съперника си и счупиха гредите зад Андре Онана, но после допуснаха гол и бяха на път да загубят.

Юнайтед обаче се провали в 9-ата минута на добавеното време и изтърва трите точки.

Цели 4 пъти гредите помагаха на тима на Ерик тен Хаг, а самият Онана спасяваше всичко възможно, за да запази нулевото равенство до последните минути.

В шестата минута на добавеното време влезлият като резерва Мейсън Маунт се възползва от пас на Каземиро и порази далечния ъгъл за 1:0.

В 99-ата минута обаче Кристофър Айер засече подаване на Айвън Тони и резултатът стана 1:1.

Преди това Брентфорд беше отправил цели 30 удара към Онана без да успее да отбележи.

Юнайтед остава шести в класирането с 48 т. и вече изостава с 11 от четвъртия Астън Вила.