Юнайтед си свърши работата на "Олд Трафорд" и отново е втори

Юнайтед си свърши работата на "Олд Трафорд" и отново е втори Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед надделя с 3:1 над Нюкасъл у дома в 25-ия кръг на Висшата лига и се завърна на второто място в класирането.

"Червените дяволи" демонстрираха ефективност в атака и грабнаха победата, с която събраха 49 т., колкото има и третият Лестър. Лидерът Манчестър Сити обаче остава доста по-напред с 10 т. повече.

Маркъс Рашфорд откри след страхотна самостоятелна акция през първата част, но малко по-късно Сен-Максимен изравни.

През второто полувреме Юнайтед натисна и Даниел Джеймс направи 2:1 след асистенция на Неманя Матич.

15 минути преди края Рашфорд беше спънат за дузпа и Бруно Фернандеш от бялата точка покачи на 3:1.