Късен щурм донесе изразителна победа на ЦСКА

Късен щурм донесе изразителна победа на ЦСКА Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА постигна изразителна победа с 4:1 в гостуването на Крумовград и си върна първото място в efbet Лига.

До 78-ата минута резултатът беше равен, но гостите направиха късен щурм и вкараха три безответни гола във финалните минути.

Срещата започна с минута мълчание в памет на бившия треньор на ЦСКА Ферарио Спасов, който почина вчера.

Домакините откриха в 34-тата минута чрез Алекс Колев, който се възползва от прострелно центриране отляво.

"Армейците" обаче реагираха бързо и 4 минути по-късно Амос Юга беше изведен от Линдсет, за да изравни.

През второто полувреме ЦСКА проби отново съперника едва в 78-ата минута, но набързо наниза цели три гола.

Първо Християн Петров направи 2:1 след разбъркване в пеналта, после Данило Асприля покачи на 3:1, а в добавеното време се разписа и Марселино.

Така ЦСКА отново изпревари Черно море и излезе на първо място с 38 т.

"Моряците" остават втори с 36, а трети е Локо Пловдив с 35.