ЦСКА мина успешно и през Септември

ЦСКА мина успешно и през Септември Снимка: Lap.bg

ЦСКА продължава новата кампания в Първа лига без поражение, печелейки софийския сблъсък със Септември на "Българска армия" с 1:0. Наставникът на "червените" Саша Илич беше направил много промени в състава с оглед на предстоящия сблъсък с Базел в Лигата на конференциите в четвъртък, но възпитаниците му стигнаха до нови три точки.

"Червените" са втори, само на точка зад съименника си ЦСКА 1948, но и с мач по-малко от отбора на Любослав Пенев.

В 59-ата минута домакините се възползваха от няколко грешки на Септември при разиграване на топката. Линдсет отне и подаде към набралия отляво скорост Туфегджич. Той от своя страна изведе Браян Морено, който вкара за 1:0 сам срещу вратаря.

До края нов гол не падна и ЦСКА вече мисли за сблъсъците с Базел след няколко дни в столицата и седмица по-късно в Швейцария.