Краев с още един гол в Австралия (видео)

Краев с още един гол в Австралия (видео) Снимка: Getty Images

Божидар Краев отбеляза още един гол за Уелингтън в австралийското първенство. Тимът му обаче загуби с 2:3 от Уестърн Юнайтед в драчатичен мач и така продължава да има само една победа в шест двубоя досега.

Оскар Зауада изведе домакините от Уелингтън напред в 22-ата минута, а Краев удвои преднината на своите в 59-ата, когато се разписа за трети път откакто е в клуба, правейки резултата 2:0.

След това обаче домакините допуснаха обрат, като Джeйкъб Трат поведе гостите към победата, намалявайки резултата в 64-ата минута. Александър Прийович изравни шест преди края, а Алесандро Диаманти донесе успеха на Уестърн с победен гол дълбоко в добавеното време - в 95-ата минута на двубоя.

Краев има три гола в шест мача за Уелингтън до момента.