Лаутаро поведе неубедителен Интер към скромна победа

Интер постигна измъчена победа с 1:0 над Верона у дома в 18-ия кръг на Серия "А".

Играчите на Симоне Индзаги изиграха слаб мач, но ранното попадение беше достатъчно за три точки срещу предпоследния в класирането.

Домакините стигнаха до гол след само три минути игра, когато Лаутаро Мартинес вкара с левия крак.

Последва спасен удар на Лаутаро, но после положенията секнаха и мачът ставаше все по-труден за Интер, а от трибуните се чуваха недоволни възгласи.

В 63-тата минута отново аржентинският нападател се разписа, но голът му не беше зачетен заради нарушение в атака.

Малко по-късно Верона можеше да изравни, но Андре Онана се справи и спаси вратата си.

Интер затвърди впечатлението от последните мачове, че не е в добра форма, но все пак успехът изравни тима по точки с третия в класирането Ювентус.

С точка повече е вторият Милан, а лидерът Наполи има солидна преднина от 10 пункта пред "нерадзурите".